Dokumentumok hozzáadása Megjelölt0

Megtekintett0

Megtekintett munkák

Kosár0
A dokumentumot hozzáadta a kosarához.

Kosár

eKönyvtár könyvtár

Ma kedvezménnyel!

Normál ár:
Megtakarítás:
Kedvezményes ár*:
Vásárlás
Hozzáadás Kívánságlista
Azonosítószám:145170
Értékelés:
Kiadva: 29.11.2003.
Nyelv : Angol
Szint: Középiskola
Irodalom:
Referenciák: Nincs használatban
KivonatZsugorodni

Over the years the English language has changed dramatically. The English language is an original member of the Indo-European family of languages. The Indo-European family of language is very large. This family includes most of the European languages spoken today. It includes the Slavic languages, the Baltic languages of Latvian and Lithuanian, the Celtic languages, Greek, the Germanic languages, the Indo-Iranian languages, including Hindi and Sanskrit Latin, and the modern Romance languages. Out of all of those languages none have evolved greater than the English language. It began in 500 AD. The English language is like computers, you can add new software to it and make it better than it was before.
The influence of the original Indo-European language, designated proto-Indo-European, and can be seen today, even though no written record of it exists. Of these branches of the Indo-European family, two are, for our purposes of studying the development of English. …

Munkacsomag:
REMEK AJÁNLAT csomagban történő vásárlás az Ön megtakarításai −1 175 Ft
Munkacsomag, munkacsomagszám: 1275152
Hasonló dokumentumok betöltése

Küldés e-mailben

Az Ön neve:

Adja meg az e-mail-címet, amelyen meg szeretné kapni a linket:

Üdv!
{Your name} szerint érdemes lehet megtekinteni ezt a dokumentumot az eKönyvtárban „History of English Language”.

A dokumentumra mutató link:

Küldés

E-mail elküldve

Bejelentkezési mód kiválasztása

E-mail-cím és jelszó

Helytelen e-mail-cím vagy jelszó!

Elfelejtette a jelszavát?

Még nem regisztrált?

Regisztráljon, és ingyenes dokumentumokhoz is juthat!

Regisztrálnia kell, hogy hozzáférhessen az eKönyvtár.com ingyenes dokumentumaihoz. A regisztráció gyors, mindössze néhány másodpercet vesz igénybe.

Ha már regisztrált, egyszerűen hogy hozzáférhessen az ingyenes tartalomhoz.

Mégse Regisztráció