Dokumentumok hozzáadása Megjelölt0

Megtekintett0

Megtekintett munkák

Kosár0
A dokumentumot hozzáadta a kosarához.

Kosár

eKönyvtár könyvtár

Ma kedvezménnyel!

Normál ár:
Megtakarítás:
Kedvezményes ár*:
Vásárlás
Hozzáadás Kívánságlista
Azonosítószám:954825
Szerző:
Értékelés:
Kiadva: 29.11.2005.
Nyelv : Angol
Szint: Középiskola
Irodalom:
Referenciák: Nincs használatban
KivonatZsugorodni

Nobody knows who made the first shot in basketball history, but it happened on a December day in 1891. One of 18 students who were trying out a new game invented by their Canadian – born professor claimed the honor by throwing a soccer ball into one of two peach baskets hanging from a gymnasium railing at the Yong Men’s Christian Association Training School in Springfield, Mass.

For Dr. James Naismith, “basket ball” was a simple matter of expediency. Forced to deal with testy students who were bored with physical education routines of calisthenics and gymnastics, he decided to invent an indoor game that would give them a competitive outlet. Naismith, a future Presbyterian minister who played on the school’s football team for legendary coach Amos Alonzo Stag, envisioned a contest that would promote the subtler sporting arts of finesse, agility and teamwork over brute strength and power.…

A szerző megjegyzéseBővíteni
Hasonló dokumentumok betöltése

Küldés e-mailben

Az Ön neve:

Adja meg az e-mail-címet, amelyen meg szeretné kapni a linket:

Üdv!
{Your name} szerint érdemes lehet megtekinteni ezt a dokumentumot az eKönyvtárban „History of the Basketball”.

A dokumentumra mutató link:

Küldés

E-mail elküldve

Bejelentkezési mód kiválasztása

E-mail-cím és jelszó

Helytelen e-mail-cím vagy jelszó!

Elfelejtette a jelszavát?

Még nem regisztrált?

Regisztráljon, és ingyenes dokumentumokhoz is juthat!

Regisztrálnia kell, hogy hozzáférhessen az eKönyvtár.com ingyenes dokumentumaihoz. A regisztráció gyors, mindössze néhány másodpercet vesz igénybe.

Ha már regisztrált, egyszerűen hogy hozzáférhessen az ingyenes tartalomhoz.

Mégse Regisztráció